CENTRE ALUMNI FACULTĂȚI

FACULTATEA DE MATEMATICĂ ŞI INFORMATICĂ

Petrașcu Vladiela
vladiela.petrascu@ubbcluj.ro

FACULTATEA DE FIZICĂ

Lucacel-Ciceo Raluca
raluca.lucacel@ubbcluj.ro

FACULTATEA DE CHIMIE ŞI INGINERIE CHIMICĂ

Silvestru Anca Daniela
anca.silvestru@ubbcluj.ro

FACULTATEA DE BIOLOGIE ŞI GEOLOGIE

Bogdan Diana Felicia
diana.bogdan@ubbcluj.ro

FACULTATEA DE GEOGRAFIE

Moldovan Ciprian-Sandu
ciprian.moldovan@ubbcluj.ro

FACULTATEA DE ŞTIINŢA ŞI INGINERIA MEDIULUI

Ștefanie Horațiu
horatiu.stefanie@ubbcluj.ro

FACULTATEA DE DREPT

Botău Diana
diana.botau@law.ubbcluj.ro

FACULTATEA DE LITERE

Georgescu Renata
renata.georgescu@ubbcluj.ro

FACULTATEA DE ISTORIE ŞI FILOSOFIE

Mârza Radu
radu.marza@ubbcluj.ro

FACULTATEA DE SOCIOLOGIE ŞI ASISTENŢĂ SOCIALĂ

Pop Cristian
cristian.pop@ubbcluj.ro

FACULTATEA DE PSIHOLOGIE ŞI ŞTIINŢE ALE EDUCAŢIEI

Costea-Bărluțiu Carmen
carmen.costea@ubbcluj.ro

FACULTATEA DE ŞTIINŢE ECONOMICE ŞI GESTIUNEA AFACERILOR

Zaharie Monica
monica.zaharie@econ.ubbcluj.ro

FACULTATEA DE STUDII EUROPENE

Mureșan Antoanela-Paula
paula.muresan@ubbcluj.ro

FACULTATEA DE BUSINESS

Levinschi Iuliana
iuliana.levinschi@ubbcluj.ro Sofică Aurelian
aurelian.sofica@ubbcluj.ro

FACULTATEA DE ŞTIINŢE POLITICE, ADMINISTRATIVE ŞI ALE COMUNICĂRII

Pavelea Anișoara
pavelea@fspac.ro Chiorean Claudia
chiorean@fspac.ro

FACULTATEA DE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT

Șerban Radu Tiberiu
radu.serban@ubbcluj.ro

FACULTATEA DE TEOLOGIE ORTODOXĂ

Mocanu Daniel
daniel.mocanu@ubbcluj.ro

FACULTATEA DE TEOLOGIE GRECO-CATOLICĂ

Mârza Andreea
andreea.marza@ubbcluj.ro

FACULTATEA DE TEOLOGIE REFORMATĂ ȘI MUZICĂ

Miklós Noémi
noemi.miklos@ubbcluj.ro

FACULTATEA DE TEOLOGIE ROMANO CATOLICĂ

András Szabolcs
andras.szabolcs@ubbcluj.ro

FACULTATEA DE TEATRU ŞI FILM

Doczi-Luchian Anca
anca.doczi@ubbcluj.ro

FACULTATEA DE INGINERIE

Cojocaru Vasile
vasile.cojocaru@ubbcluj.ro